Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
15-08-2019 19:46:00

Ak Partili Başkan Gür'den 18 yıl mesajı

Ak Parti'nin 18. yılına girmesi nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Ak Parti Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür, 18 yıl önce 14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde yoluna emin adımlarla devam ettiğini söyledi.

 

 AK Partinin adını ülkemizin ve dünyanın tarihine erdem ile yazmış ve yaptığı kalkınma hamleleriyle ülkemizi bulunduğu kaos ortamından çıkarttığını beliren Gür, sadece milletimizin değil tüm dünya mazlumlarının umudu olduğunu ifade eden Başkan Gür, Türk siyasi hayatına damga vuran AK Parti, her dönem gücünü milletten alarak, milletin takdirini kazanarak daha da güçlenerek bugünlere yol almıştır dedi.

Başkan Gür mesajında, "AK Parti, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde milletimizden aldığı güç ve inançla 18 yıldır ülkemizi ve milletimizi şanlı tarihimizin görkemine yakışır şekilde daha iyiye, daha güzele taşımaya devam etmektedir. Milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliği ile hem bölgede hem de dünyada güçlü duruşumuz ile edilgen değil, etkin ve güçlü bir ülke olduğumuzu yedi düvele gösterdik.

  AK Parti, ülkemizin, milletimizin izzet ve erdem taleplerinden doğmuş, bu talepleri de hakkı ile eda etmiştir.  Millet ile yol alan liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun kadroları 18 yıl boyunca milletimizin desteğini almış ülkemize hizmetin en güzelini ifa etmiştir.

AK Parti, tüm ihanet ve engellemelere rağmen, hak ve adalet ile millete olan hizmet aşkıyla ülkemize büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşatmıştır. Ülkemizin yer altı ve yer üstü kaynaklarına, genç ve dinamik nüfusuna, tarihi ve kültürel mirasına, köklü devlet geleneğine yeni bir ruh kazandırmıştır. Milletimizi dini ve milli değerlerde bir araya getirmiş, halkımızın dayanışma ruhuna güvenerek umuda yürümüştür.

  Dış siyasetten, ülke siyasetimize, savunmadan eğitime, sağlıktan adalete emniyetten enerjiye, tarımdan ulaşıma, turizmden ekonomiye, toplumsal yaşama, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde birçok ilke imza atmıştır. 15 Temmuz hain darbe girişimi milletimizin azmi, inancı, birlikteliği ve Cumhurbaşkanımızı canı pahasına sahiplenmesi ile çukura gömülmüş ve karanlık üst akla gerekli ders ve mesaj verilmiştir.

  AK Parti bu coğrafyada bin yıldır birlikte yaşayan, ortak kaderi paylaşan tüm halkların ve inançların ortak payda, erdem ve özgürlük hareketidir. Milli iradeye saygı duyan, gücünü milletten alan bir parti olarak her daim halkın umudu olarak inşallah Yeni Büyük Türkiye inşamıza devam edeceğiz. Attığımız adımlar Türk siyasi tarihinde radikal değişimlere vesile olmuştur. Ülkemizde ve bölgede güven ve istikrarın sembolü olduk, o yüzdendir ki AK Parti demek Türkiye demek Türkiye demek AK Parti demektir.

  AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi çok daha ileriye götürme adına milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize inanç ve azimle yürüyoruz. 18 yılın sonunda bugün geldiğimiz noktaya baktığımız zaman güçlü bir Türkiye ile birlikte yolumuza yine aynı aşk ve şevk ile devam ediyoruz. Kuruluş yıl dönümümüz kutlu olsun. Yaparsa yine AK Parti yapar. Durmak yok yola muhabbetle, inançla, azimle, aşkla devam inşallah" dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.