• GENEL MERKEZ SEÇİM İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCIMIZ SAMİR ALTUNKAYNAK İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTIK

  AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcımız Sayın Samir ALTUNKAYNAK Başkanlığında, İl Başkanımız Sayın Emrullah GÜR Beyin Katılımlarıyla Hakkari Ana Kademe İlçe, Kadın Kolları , Gençlik Kolları Seçim İşlerinden sorumlu Birim Başkanları ile İl değerlendirme Toplantısı yapılmıştır.
  Türkçe
 • İL BAŞKANIMIZ YÜKSEKOVA İLÇE YÜRÜTME KURULU TOPLANTISINA KATILDI

  AK Parti Hakkari İl Başkanı Sayın Emrullah GÜR Beyefendi ve Beraberindeki İl Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksekova İlçemizin Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldılar.
  Türkçe
 • TRABZON MİLLETVEKİLİMİZ VE İL KOORDİNATÖRÜMÜZ AYŞE SULA KÖSEOĞLU HANIMEFENDİ İLİMİZE TEŞRİF ETTİLER

  Trabzon Milletvekilimiz ve Hakkari İl Koordinatörümüz Sayın Ayşe Sula KÖSEOĞLU Hanımefendi İlimize Teşrif Ettiler.
  Türkçe
 • İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN SOYLU SİYASET AKADEMİSİNDE PARTİLİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ

  AK Parti 18.Dönem Siyaset Akademimizin 4. dersinde İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU bizler ve katılımcılarımızla tecrübelerini paylaştı.
  Türkçe
 • İL BAŞKANIMIZ İL VE İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ GENEL MERKEZ VE BAKANLIKLARIMIZI ZİYARET ETTİLER

  AK Parti Hakkari İl Başkanımız Emrullah GÜR ve beraberindeki İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz, Başkent Ankara da AK Parti Genel Merkezi ile Bakanlıklarımızı ziyaret ettiler ve Hakkari'nin sorunları üzerine çeşitli istişarelerde bulundular.
  Türkçe
 • SİYASET AKADEMİSİ BAŞBAKAN YARDIMCIMIZ HAKAN ÇAVUŞOĞLU’ NUN KATILIMIYLA BAŞLADI

  AK Parti 18. Dönem Siyaset Akademisi Başbakan Yardımcımız Sayın Hakan ÇAVUŞOĞLU'nun Katılımları ile Başladı. Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Toplantı salonunda düzenlenen toplantıda İl Başkanımız,İl Teşkilatımız ,Partililerimiz ve Vatandaşlarımız ile bir araya geldi
  Türkçe
 • İL BAŞKANIMIZ BEDENSEL ENGELLİLER DERNEĞİ KOORDİNASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

  Hakkari Ak Parti İl Başkanımız Emrullah GÜR ve İl Yönetimimiz ile beraber Hakkari Bedensel Engelliler Derneği Engelliler Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.
  Türkçe